Opinia od: Michał

Dzień dobry,
jestem terapeutą w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 55 w Krakowie. Piszę do Pana z ogromną prośbą. Od tamtego roku jestem organizatorem niezwykłych spotkań z osobami znanymi „Znani i lubiani z wizytą na Krakowskiej”. Krakowscy artyści z wielką chęcią, bezinteresownie odwiedzali naszych Mieszkańców i opowiadali o swojej pracy. Między innymi odwiedził nas również p. Andrzej Sikorowski. Wspominaliśmy wtedy o organizacji Święta Rodzin w naszym Domu i prosiliśmy o uświetnienie wydarzenia występem Pana Andrzeja.
30 maja 2019 r. chcielibyśmy zorganizować dla Mieszkańców i ich rodzin „KRAKOWSKIEj ŚWIĘTO RODZIN”. Otrzymaliśmy dużą scenę plenerową, nowy sprzęt nagłośnieniowy – będzie to pierwsze, uroczyste wydarzenie organizowane na nowej scenie.
Piszę do Pana z prośbą występu podczas tego wydarzenia w naszym Domu. Niestety nie jesteśmy w stanie wynagrodzić tego dzieła finansowo. Proszę jednak o kontakt czy moglibyśmy w jakiś inny sposób wynagrodzić Pana pomoc. Sam jestem muzykiem i wiem ile e-maili i telefonów otrzymuje się właśnie w takich sprawach i nie zawsze jest to przyjemne. Jednak mam wielką nadzieję, że będzie szansa Pana prezentacji na naszej DPSowej scenie. Dostosujemy się do Pana warunków. Wiem już ile radości sprawia Mieszkańcom oglądanie występów Artystów, kiedy nie mają dostępu do wszelakich wydarzeń kulturalnych.

Z ukłonami,

Michał Matuszewski

TERAPEUTA
https://www.dpskrakowska.krakow.pl/

P.S.
Czekamy niecierpliwie na odpowiedź  Pozdrowienia