Sikorowscy - Idol z brodą

„Idol z brodą” to piosenka promująca album Sikorowscy – „Okno na Planty”. Utwór ten to próba ironicznego spojrzenia na modną twórczość w stylu etno, ale także wyraz dezaprobaty dla „szołbiznesu”, w którym coraz mniej liczy się sens, a coraz bardziej opakowanie, w którym autorska wypowiedź przegrywa z migotaniem laserów, balecikiem w tle i tzw. imidżem sezonowych gwiazd. Animację do teledysku wykonała Iwona Siwek-Front. Albumu „Okno na Planty” można posłuchać i kupić pod adresem: https://wmg.lnk.to/oknonaplanty. Zapraszamy na FB Andrzeja Sikorowskiego.

Sikorowscy - Okno na Planty

„Okno na Planty” to osobiste spojrzenie na Kraków widziane z mieszkania autora. Andrzej Sikorowski urodził się w tym mieście, podobnie jak jego ojciec, dziadek i pradziadek. Ma powody, by uważać, że Planty, hejnał mariacki czy Sukiennice to prywatny kawałek świata i nieustająca inspiracja artystyczna.

Zapowiedź płyty "Okno na Planty"

Album „Sikorowscy – Okno na Planty” ukazał się 7 października. Andrzej Sikorowski opowiada o płycie i piosenkach, które się na niej znajdują. Album promuje singel „Okno na Planty”. Albumu można posłuchać i kupić go na: https://wmg.lnk.to/oknonaplanty. Zapraszamy na FB Andrzeja Sikorowskiego.

Video do sesji zdjęciowej "Okno na Planty"

Prezentujemy materiał video, pokazujący przygotowania do sesji zdjęciowej Mai i Andrzeja Sikorowskich do albumu „Okno na Planty”. Autorem fotografii jest Adam Golec. Albumu można posłuchać i kupić go na: https://wmg.lnk.to/oknonaplanty. Zapraszamy na FB Andrzeja Sikorowskiego.

Teledysk "To Diko Mou Paploma"

Teledysk "Blondynka Blues"

Teledysk "Koledzy Taty"